UWAGA !! (dla przypomnienia)
Na teren "Osadnika" wchodzimy TYLKO od strony działek oraz pompowni.
Wejście inną stroną powodować będzie odebranie pozwolenia.

TELEFON DO SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ 790 602 789

zakaz

W październiku okres ochronny mają m.in. następujące ryby:

łosoś, pstrąg potokowy, sieja (od 15 października), troć

 

Zarząd Koła PZW „AZOTY” Puławy zaprasza wszystkich członków koła PZW „AZOTY” Puławy na:

WALNE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE
ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KOŁA.


Zebranie odbędzie się w dniu 06.11.2021 r.


w Dyrekcji Naczelnej Zakładów Azotowych w Puławach - Sala Konferencyjna

o godzinie 10.00 /I-termin/ oraz 10.15 /II-termin/

Aby otrzymać mandat uprawniajacy do głosowania na zebranie należy zabrać legitymację członkowską potwierdzającą członkostwo w kole Azoty Puławy.

Wszystkich członków koła serdecznie zapraszamy.

 

 

Klasyfikacja KOŃCOWA Federowego GP Koła  Puławy „Azoty” 2020

 miejsce Imię i nazwisko I tura II tura  III tura IV tura V
tura
VI
tura
Razem Waga łączna
1. Sławomir Stępniak
  5
2 4 2  8 21 16588
2. Marek Woźniak
  7
7 8 9  1 32 13770
3. Andrzej Lewandowski
14
9 1 7  2 33 13470
4. Adrian Okrutny
8 6
4 10   5 33 10410
5. Sebastian Krawczyk 9 1
11    1 12 34 23167
6. Kamil Wydra
  2
3 6 14 9 34 11380
7. Marcin Kuta
 7
8 14 3 7 39 11242
8. Marek Dąbrowski
   8 10 12 6 4 40 10025
9. Arkadiusz Gajos
1 19
13 5   3 41 10940
10. Grzegorz Musiał
11 4 1 11 15   42 14890
11. Mirosław Kowalski
 5 3   18 8  13 47 11072
12. Robert Pluta
6 13 18 2   10 49 8056
13. Ireneusz Poniatowski
20 11
5 3 17   56 9340
14. Zdzisław Wójcicki
2 15   13 13 14 57 8614
15. Krzysztof Tarłowski
3 20 6 9   23 61 8145
16. Dariusz Noworolnik
4 18 22   16  6 66 5560
17. Łukasz Pluta
15 10 16  22 4   67 9535
18. Andrzej Kosior
10 16 15 16 11   68 7345
19. Michał Olszak 18   14 17 10  11 70 4974
20. Mariusz Szczygieł
12  22   7 12  19 72 5385
21. Dariusz Seroka
21 12 17   5  19 74 8035
22. Grzegorz Ozga
  9 12  22 22 19 84 4320

 

Wyniki Federowego Grand Prix 2020.  

21.06.2020 - Markuszów

 miejsce Imię i nazwisko Waga ryb Punkty
1. Arkadiusz Gajos
5630 1
2. Zdzisław Wójcicki
4915 2
3. Krzysztof Tarłowski
3860 3
4. Dariusz Noworolnik
3750 4
5. Mirosław Kowalski
3465 5
6. Robert Pluta
2920 6
7. Marcin Kuta
2755 7
8. Adrian Okrutny
2670 8
9. Sebastian Krawczyk
2660 9
10. Andrzej Kosior
2545 10
11. Grzegorz Musiał
2325 11
12. Mariusz Szczygieł
2120 12
13. Marek Woźniak
1955 13
14. Andrzej Lewandowski
1915 14
15. Łukasz Pluta
1685 15
16. Sławomir Stępniak
1595 16
17. Marek Dąbrowski
1575 17
18. Michał Olszak
1455 18
20. Ireneusz Poniatowski
1100 20
21. Dariusz Seroka 945 21
22. Kamil Wydra
785 22
23. Grzegorz Ozga
nb 24

 

25.07.2020 - Osadnik

 miejsce Imię i nazwisko Waga ryb Punkty
1. Sebastian Krawczyk
5780 1
2. Kamil Wydra
5360
2
3. Mirosław Kowalski
4750
3
4. Grzegorz Musiał
 4450 4
5. Sławomir Stępniak
4445
5
6. Adrian Okrutny
3500
6
7. Marek Woźniak
3050
7
8. Marek Dąbrowski
2915
8
9. Grzegorz Ozga
2575
9
10. Łukasz Pluta
2570 10
11. Ireneusz Poniatowski
2430 11
12. Dariusz Seroka
2045 12
13. Robert Pluta
1890
13
14. Andrzej Lewandowski
1760 14
15. Zdzisław Wójcicki
1615 15
16. Andrzej Kosior
1520 16
17.  Marcin Kuta 1220 17
18. Dariusz Noworolnik 1095  18
19.  Arkadiusz Gajos 985  19
20. Krzysztof Tarłowski 525  20
21.  Michał Olszak 445  21
22.  Mariusz Szczygieł 425  22

 

26.07.2020 - Osadnik

 miejsce Imię i nazwisko Waga ryb Punkty
1. Grzegorz Musiał
6490
1
2. Sławomir Stępniak
4710
2
3. Kamil Wydra
3785
3
4. Adrian Okrutny
3040
4
5. Ireneusz Poniatowski
2910
5
6. Krzysztof Tarłowski
2825
6
7. Marek Woźniak
2680
7
8. Marcin Kuta
2545 8
9. Andrzej Lewandowski
2480 9
10. Marek Dąbrowski
2065
10
11. Sebastian Krawczyk
1870
11
12.  Grzegorz Ozga
1745
12
13 Arkadiusz Gajos
1700
13
14 Michał Olszak
970 14
15 Andrzej Kosior
820 15
16 Łukasz Pluta
555 16
17 Dariusz Seroka 505
 17
18 Robert Pluta  400  18
19  Mirosław Kowalski  320  19
20  Zdzisław Wójcicki 250
 20
21  Mariusz Szczygieł 155
 21
22  Dariusz Noworolnik  0  22