Od 2020 r. podczas trwania zawodów Osadnik będzie wyłączony dla innych wędkujących.

TELEFON DO SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ 790 602 789

UWAGA !! (dla przypomnienia)
Na teren "Osadnika" wchodzimy TYLKO od strony działek oraz pompowni.

Wejście inną stroną powodować będzie odebranie pozwolenia.

UWAGA
Przyjmowanie składek TYLKO na osadniku
 poniedziałek- od 15:45 do 17:00
 środa - od 15:45 do 17:00
piatek - od 15:45 do 17:00

zakaz

W maju okres ochronny mają m.in. następujące ryby:

głowacica, lipień, certa, sum, sandacz, świnka (do 15 maja)

 

II tura Spinningowego GP Koła „Azoty” Puławy – zbiornik rzeka Wisła w Bochotnicy 07.07.2013r.
 

 

 

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1  WALDEMAR WIÓRKO  3060  1   I  1
2  ROBERT MACIĄG  1757  1   II  2
3  LESZEK GRYKAŁOWSKI  296  1   III  3
4  SYLWESTER WOJEWODA  274  2   IV  4
5  ŁUKASZ DOMAŃSKI  95  1   V  5
6  SŁAWOMIR PYKACZ  -  -   VI  14
7  IRENEUSZ RYBICKI  -  -   VI  14
8  ROBERT PAŁKA  -  -   VI  14
9  KRZYSZTOF CHOŁODY  -  -   VI  14
10  TOMASZ SOLECKI  -  -   VI  14
11  JÓZEF BOLIŃSKI  -  -   VI  14
12  KRZYSZTOF SKAWIŃSKI  -  -   VI  14
13  MACIEJ GRYTA  -  -   VI  14

Wyniki Spiningowego GP Koła "Azoty" Puławy 2013

{tab=I Tura}

12.05.2013 - Zbiornik Majdan Zahorodyński
  

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1  ANDRZEJ KUCIAK 1387  1  I  1
2  SŁAWOMIR PYKACZ  471  3  II  2
3  IRENEUSZ RYBICKI  444  3  III  3
4  DARIUSZ KUBA  425  1  IV  4
5  WALDEMAR WIÓRKO  150  1  V  5
6  KRZYSZTOF CHOŁODY  125  1  VI  6
7  LESZEK GRYKAŁOWSKI  107  1  VII  7
8  TOMASZ SOLECKI  79  1  VIII  8
9  SYLWESTER WOJEWODA  78  1  IX  9
10  ROBERT MACIĄG  66  1  X  10
11  ŁUKASZ DOMAŃSKI  -  -   -  15
12  JÓZEF BOLIŃSKI  -  -   -  15
13  KRZYSZTOF SKAWIŃSKI  -  -   -  15
14  MACIEJ GRYTA  -  -   -  15

 

{tab=II Tura}

07.07.2013r. - rzeka Wisła w Bochotnicy

 

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1  WALDEMAR WIÓRKO  3060  1   I  1
2  ROBERT MACIĄG  1757  1   II  2
3  LESZEK GRYKAŁOWSKI  296  1   III  3
4  SYLWESTER WOJEWODA  274  2   IV  4
5  ŁUKASZ DOMAŃSKI  95  1   V  5
6  SŁAWOMIR PYKACZ  -  -   -  14
7  IRENEUSZ RYBICKI  -  -   -  14
8  ROBERT PAŁKA  -  -   -  14
9  KRZYSZTOF CHOŁODY  -  -   -  14
10  TOMASZ SOLECKI  -  -   -  14
11  JÓZEF BOLIŃSKI  -  -   -  14
12  KRZYSZTOF SKAWIŃSKI  -  -   -  14
13  MACIEJ GRYTA  -  -   -  14

 

{tab=III Tura}

 28.07.2013r. - rzeka Wisła w Stężycy

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1  KAMELA KRZYSZTOF  1698  1  I  1
2  MACIĄG ROBERT  664  5  II  2
3  WIÓRKO WALDEMAR  341  2  III  3
4  DOMAŃSKI ŁUKASZ  248  1  IV  4
5  RYBICKI IRENEUSZ  207  2  V   5
6  WOJEWODA SYLWESTER  177  2  VI  6
7  GRYKAŁOWSKI LESZEK  163  2  VII  7
8  PYKACZ SŁAWOMIR  82  1  VIII  8
9  CHOŁODY KRZYSZTOF  0  0  -  13
10  SKAWIŃSKI KRZYSZTOF  0  0  -  13
11  BOLIŃSKI JÓZEF  0  0  -  13
12 GRYTA MACIEJ  0  0  -  13

 

{tab=IV Tura} 

22.09.2013 - Rzeka Bug w Wpli Uhruskiej
  

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1  RYSZKOWSKI ROBERT 2118 2 I 1
2  RYBICKI IRENEUSZ  1690 1 II 2
3  GUZ MARIAN 1151 10 III 3
4  KUSTRA WOJCIECH 1129 1 IV 4
5  SKOWRONEK ŁUKASZ 983 1 V 5
6  DOMAŃSKI ŁUKASZ 824 1 VI 6
7  KAMELA KRZYSZTOF 455 3 VII 7
8 KAMOLA RYSZARD 229 3 VIII 8
9  WIÓRKO WALDEMAR 159 1  IX 9
10 BOLIŃSKI JÓZEF 151 1 X 10
11  MACIĄG ROBERT 80 1 XI 11
12 WOJEWODA SYLWESTER 65 1 XII 12
13  GRYKAŁOWSKI LESZEK - - - 23
13 PYKACZ SŁAWOMIR - - - 23
13 CHOŁODY KRZYSZTOF - - - 23
13 SKAWIŃSKI KRZYSZTOF - - - 23
13 PIEKARSKI ANDRZEJ - - - 23
13 KUBA DARIUSZ - - - 23
13 KUCIAK ANDRZEJ - - - 23

 

 

{tab=V Tura} 

13.10.2013 - rzeka Wieprz Jeziorzany
  

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1  KRZYSZTOF CHOŁODY 1068  1  I  1
2  JÓZEF BOLIŃSKI  705  6  II  2
3  ROBERT MACIĄG  689  8  III  3
4  ŁUKASZ DOMAŃSKI  670  4  IV  4
5  SYLWESTER WOJEWODA  651  8  V  5
6  CEZARY MACIĄG  370  4  VI  6
7  SŁAWOMIR PYKACZ  243  2  VII  7
8  LESZEK GRYKAŁOWSKI  198  1  VIII  8
9  IRENEUSZ RYBICKI  169  2  IX  9
10  KRZYSZTOF SKAWIŃSKI  128  1  X  10
11  WALDEMAR WIÓRKO  -  -   -  12

 

 

 

 

 

 

 


  

Klasyfikacja ogólna Spinningowego GP Koła „Azoty” Puławy 2013
 

 

miejsce Imię i Nazwisko I tura II tura III tura IV tura V tura SUMA 
1. ROBERT MACIĄG 10 2 2 11 3 28
2. WALDEMAR WIÓRKO 5 1 3 9 12 30
3. IRENEUSZ RYBICKI 3 14 5 2 9  33
4. ŁUKASZ DOMAŃSKI 15 5 4 6 4 34
5. SYLWESTER WOJEWODA 9 4 6 12  5 36
6. LESZEK GRYKAŁOWSKI 7 3 7 23 8 48
7. KRZYSZOF KAMELA 15 14 1 12 49
8. SŁAWOMIR PYKACZ 2 14 8 23 7 54
9. JÓZEF BOLIŃSKI 15 14 13 10 2 54
10. ROBERT RYSZKOWSKI 15 14 13 1 12 55
11. MARIAN GUZ 15 14 13 3 12 57
12. KRZYSZTOF CHOŁODY 6 14 13 23 1 57
13. WOJCIECH KUSTRA 15 14 13 4 12 58
14. ŁUKASZ SKOWRONEK 15 14 13 12 59
15. RYSZARD KAMOLA 15 14 13 8 12 62
16. ANDRZEJ KUCIAK 1 14 13 23 12 63
17.  DARIUSZ KUBA  4 14 13 23  12 66
18.  TOMASZ SOLECKI  8 14 13 23 12 68
19. CEZARY MACIĄG 15 14 13 23 6 71
20. KRZYSZTOF SKAWIŃSKI 15 14 13 23 10 75
21. RUSINOWICZ GRZEGORZ   15 14 13 23  12 77
22. ANDRZEJ PIEKARSKI 15 14 13 23  12 77
23. ROBERT PAŁKA 15 14 13 23  12 77
24. MACIEJ GRYTA 15 14 13 23  12 77