Od 2020 r. podczas trwania zawodów Osadnik będzie wyłączony dla innych wędkujących.

TELEFON DO SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ 790 602 789

UWAGA !! (dla przypomnienia)
Na teren "Osadnika" wchodzimy TYLKO od strony działek oraz pompowni.

Wejście inną stroną powodować będzie odebranie pozwolenia.

UWAGA
od 16.03.2020 do odwołania przyjmowanie składek TYLKO na osadniku
 poniedziałek - od 15:40 do 17:00
 środa - od 15:40 do 17:00
piatek - od 15:40 do 17:00

zakaz

W marcu/kwietniu okres ochronny mają m.in. następujące ryby:

boleń, brzana, certa, głowacica, lipień, sandacz, sum, szczupak, świnka, węgorz (do 31 marca)

Brak wydarzeń

 

Wyniki Spiningowego GP Koła "Azoty" Puławy 2014

 

{tab=I Tura}

11.05.2014 - rzeka Wieprz w Jeziorzanach

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1 Sławomir Pykacz 898 3138  10  I  1
2  Robert Maciąg  502 0  5  II  2
3  Marcin Kuta  441 0  6  III  3
4  Marian Guz  360 0  2  IV  4
5  Robert Pałka  261 0  2  V  5
6  Łukasz Domański  100 0  1  VI  6
7  Darek Kuba  86 0  1  VII  7
8  Krzysztof Skawiński  - 0  -  VIII  20
9  Krzysztof Chołody  - 0  - VIII  20
10  Krzysztof Kamela  - 0  - VIII  20
11 Leszek Grykałowski  - 0  -  VIII  20
12  Andrzej Piekarski  - 0  - VIII  20
13  Waldemar Wiórko  - 0  -  VIII  20
14 Michał Bławat  - 0  - VIII  20
15 Cezary Maciąg   0   VIII 20
16 Marcin Samcik   0   VIII 20

 

{tab=II Tura}

15.06.2014 - rzeka Wisła w Janowcu

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1 Marian Guz 1505 5580 5 I 1
2 Sławomir Pykacz 398 0  2  II 2
3 Waldemar Wiórko   345 0  3  III 3
4  Marcin Kuta  281 0 1  IV 4
5 Cezary Maciąg   238 0 1 V 5
6 Darek Kuba  108 0  1 VI 6
7  Łukasz Domański  90 0  1 VII 7
8  Tomasz Solecki  - 0  - VIII  20
9  Krzysztof Chołody  - 0  - VIII  20
10 Robert Maciąg   - 0  - VIII  20
11  Robert Pałka  - 0  -  VIII  20
12 Marcin Samcik   - 0  - VIII  20

 

 

{tab=III Tura}

27.07.2014 - rzeka Wisła i Łachy w Stężycy

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1 Marcin Kuta 1155 - 8 I 1
2 Waldemar Wiórko 970 - 3  II 2
3 Sławomir Pykacz  876 - 9  III 3
4 Marian Guz  286 - 3  IV 4
5 Krzysztof Kamela  98 - 1 V 5
6 Cezary Maciąg  94 - 1 VI 6
7  Krzysztof Skawiński  70 - 1 VII 7
8 Robert Pałka  - -  - VIII  20
9  Darek Kuba  - -  - VIII  20
10 Łukasz Domański  - -  - VIII  20
11  Robert Maciąg  - -  -  VIII  20
12 Michał Bałwat  - -  - VIII  20

 

{tab=IV Tura}

14.09.2014 - rzeka BUG w Różance

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1 Robert Pałka 1614 - 1 I 1
2 Sławomir Pykacz 1541 - 5 II 2
3 Krzysztof Chołody  1217 - 2 III 3
4 Robert Maciąg  846 220 10  IV 4
5 Cezary Maciąg  458 - 5 V 5
6  Łukasz Domański  302 - 2 VI 6
7 Waldemar Wiórko - -  - VII  20

 

 

 

{tab=V Tura}

05.10.2014 - rzeka BUG w Uchańce

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1 Kamil Wydra 3440 - 1 I 1
2 Marian Guz 2000 - 3 II 2
3 Tomasz Solecki  1520 - 1 III 3
4 Krzysztof Skawiński  882 - 1  IV 4
5 Robert Pałka  333 - 4 V 5
6  Waldemar Wiórko  330 - 4 VI 6
7 Marcin Kuta 235 -  3 VII  7
8 Robert Maciąg 216 - 3 VII 8
9 Cezary Maciąg 186 - 3 IX 9
10 Krzysztof Kamela 153 - 2 X 10
11 Sławomir Pykacz 83 - 2 XI 11
12 Damian Rodzoch 74 - 1 XII 12
13 Dariusz Kuba 72 - 1 XIII 13
14 Mariusz Matraszek 68 - 1 XIV 14
15 Ireneusz Rybicki 0   1 XV 0
16 Stanisław Mrozek - - - XV 0
17 Jakub Szałas - - - XV 0
18 Ireneusz Szałas - - - XV 0
19 Mateusz Lutkiewicz - - - XV 0
20 Wojciech Kustra - - - XV 0
21 Łukasz Skowronek - - - XV 0
22 Łukasz Domański - - - XV 0
23 Robert Ryszkowski - - - XV 0
24 Zbigniew Gawryjołek - - - XV 0
25 Krzysztof Wojtaś - - - XV 0
26 Dariusz Jankowski - - - XV 0
27 Andrzej Piekarski - - - XV 0
28 Marek Kołodyński - - - XV 0
29 Mariusz Szczygieł - - - XV 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I tura - 11.05.14r. - rzeka Wieprz - Jeziorzany
II tura - 25.05.14r. - rzeka Wisła - Janowiec
III tura - 27.07.14r. - rzeka Wisła - Stężyca
IV tura - 14.09.14r. - rzeka Bug - Różanka
V tura - 05.10.14r. - rzeka Bug