UWAGA !! (dla przypomnienia)
Na teren "Osadnika" wchodzimy TYLKO od strony działek oraz pompowni.
Wejście inną stroną powodować będzie odebranie pozwolenia.

TELEFONY
- DO SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ - 790 602 789

- PREZES - 693 295 336
- SKARBNIK - 506 114 441
- GOSPODARZ KOŁA - 602 130 645
- ORGANIZATOR ZADODÓW - 783 742 525

UWAGA !!

 ZAKAZ zabierania z Osadnika:
- jesiotra
- okonia
- wzdręgi

Przyjmowanie składek na 2024  odbywa się :

poniedziałek - piątek Centrum Wędkarskie Antek -
od 08:00 do 16:00


zakaz

W czerwcu okres ochronny mają m.in. następujące ryby:

certa

Brak wydarzeń

 

Wyniki Spiningowego Grand Prix Koła Puławy Azoty 2015 

 

{tab=I Tura}

19.04.2015 - Jeziorzany rzeka Wieprz

miejsce

Imię i nazwisko

Waga ryb

Ilość ryb

Punkty

1.

Marcin Kuta

1100

570

10

1

2.

Krzysztof Skawiński

570

-

4

2

3.

Sławomir Pykacz

540

-

5

3

4.

Robert Maciąg

530

-

6

4

5.

Tomasz Borucki

530

-

4

5

6.

Dariusz Jankowski

400

-

2

6

7.

Piotr Skwarek

230

-

3

7

8.

Tomasz Solecki

230

-

1

8

9.

Sylwester Wojewoda

160

-

2

9

10.

Marcin Samcik

150

-

1

10

10.

Kamil Koter

150

-

1

10

12.

Cezary Maciąg

130

-

1

12

13.

Waldemar Wiórko

120

-

1

13

14.

Marian Guz

100

-

1

14

15.

Łukasz Domański

-

-

-

17

15.

Grzegorz Osiak

-

-

-

17

15.

Józef Dobosz

-

-

-

17

 

 

 

 

Galeria

 

{tab=II Tura}
26.07.2015 - rzeka Wisła i Łachy w Stężycy

 miejsce

Imię i nazwisko

Waga ryb

Ilość ryb

Punkty

1.

Marcin Zawadzki

1880

-

3

1

2.

Mariusz Śmich

1331

-

2

2

3.

Cezary Maciąg

1113

-

7

3

4.

Sławomir Pykacz

576

-

4

4

5.

Marcin Kuta

561

-

5

5

6.

Robert Pałka

387

-

3

6

7.

Krzysztof Skawiński

285

-

2

7

8.

Robert Maciąg

230

-

2

8

9.

Kamil Koter

0

-

0

17

10.

Marian Guz

0

-

0

17

11.

Waldemar Wiórko

0

-

0

17


Galeria

 

{tab=III Tura}

30.08.2015 - rzeka BUG w Orchówku

 miejsce

Imię i nazwisko

Waga ryb

Ilość ryb

Punkty

1.

Darek Kuba

 

-

1

1

2.

Krzysztof Skawiński

 

-

1

2

3.

Waldemar Wiórko

 

-

1

3

4.

Mariusz Śmich

 

-

4

4

5.

Marcin Kuta

 

-

3

5

6.

Marcin Zawadzki

 

-

1

6

7.

Krzysztof Kamela

 

-

1

7

8.

Robert Maciąg

 

-

0

17

9.

Cezary Maciąg

 

-

0

17

10.

Sławomir Pykacz

 

-

0

17

11.

Piotr Śmich

 

-

0

17

12.

Grzegorz Zaborowski

 

-

0

17

13.

Krzysztof Chołody

 

-

0

17

 

 

 

{tab=IV Tura}

25.11.2015 - Rzeka Wieprz - Tyśmienica / Białobrzegi

 miejsce

Imię i nazwisko

Ilość ryb

Punkty

1.

Marcin Kuta

7

1

 

2.

Robert Maciąg

2

2

 

3.

Robert Pałka

2

3

 

4.

Sławomir Pykacz

2

4

 

5.

Krzysztof Skawiński

1

5

 

6.

Waldemar Wiórko

0

17

 

7.

Cezary Maciąg

0

17

 

8.

Piotr Śmich

0

17