Od 2020 r. podczas trwania zawodów Osadnik będzie wyłączony dla innych wędkujących.

TELEFON DO SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ 790 602 789

UWAGA !! (dla przypomnienia)
Na teren "Osadnika" wchodzimy TYLKO od strony działek oraz pompowni.

Wejście inną stroną powodować będzie odebranie pozwolenia.

UWAGA
od 16.03.2020 do odwołania przyjmowanie składek TYLKO na osadniku
 poniedziałek - od 15:40 do 17:00
 środa - od 15:40 do 17:00
piatek - od 15:40 do 17:00

zakaz

W marcu/kwietniu okres ochronny mają m.in. następujące ryby:

boleń, brzana, certa, głowacica, lipień, sandacz, sum, szczupak, świnka, węgorz (do 31 marca)

Brak wydarzeń

22.09.2019 roku na Osadniku odbyły się zawody z cyklu "Methodowy Puchar Prezesa Koła"

Wystartowało 18 zawodników z czego tylko trzech złowiło rybę.

Puchar oraz puchar za największą rybę "zgarnął" Boguś Kisiel,
który złowił karpia 13,100 .

Na drugim miejscu uplasował się Ozga Grzegorz, a na trzecim Mokrzycki Dominik

W dniu 25.08.2019 r. na Osadniku odbyła się trzecia tura "Feederowe Grand Prix Lubelszczyzny". Była to zarazem ostatnia tura GP. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć :) Z naszego koła startowało 5 drużyn oraz dwóch naszych członków w innych drużynach, a także 3 indywidualnie. Czyli w sumie nasze koło reprezentowało 21 zawodników na 61 startujących.

Cały cykl zawodów wygrał zespół od "nas" - Centrum Wędkarskie Antek w składzie:
- Adrian Okrutny - 3 miejsce indywidualnie
- Michał Maciejewski - 20 miejsce indywidalnie
- Arkadiusz Gajos - 24 miejsce indywidualnie
- Artur Iwon - 52 miejsce indywidualnie

Czytaj więcej: Feederowe GP Lubelszczyzny 2019

Bardzo dobry występ na zbiorniku Nielisz zanotowali nasi koledzy.
Eleminacje wygrał Mirosław Kowalski !!!
9-te miejsce zajął Andrzej Lewandowski

Dla Mirka to już drugie w przeciągu miesiąca zwycięstwo na Nieliszu.

poniżej kilka zdjęć z zawodów zaczerpniętych z FanPagu "Natura Fishing" z facebooka

W dniach 06/07.07.2019 roku na Osadniku rozegrane zostały II Nocne zawody o Puchar Starosty Puławskiego.
Rywalizacja rozgrywała się w jednej 18 godzinnej turze w bardzo przyjacielskiej atmosferze, w której złowiono łącznie 261 kg ryb, które jak zwykle bezpiecznie po zważeniu wróciły do wody.
Na starcie stawiło się 54 zawodników.
Zawody wygrał Badeński Sebastian z wynikiem 27,185 kg.
Drugie miejsce zajął kolega Kamil Wydra z wynikiem 19,865 kg, a trzecie Skowroński Krzysztof - 12,145 kg.
Jeszcze raz dziękuje wszystkim startującym a przede wszystkim Staroście Puławskiemu , Centrum Wędkarskiemu "Antek", Sklepowi Wędkarskiemu "Fish Life", firmie "Daget", Stynka za ufundowanie bardzo fajnych nagród oraz upominków oraz delikatesom Jędruś (Lewiatan) z Góry Puławskiej za podarowaną wodę.

Pełne wyniki z zawodów poniżej

Czytaj więcej: II Nocne zawody o Puchar Starosty Puławskiego - wyniki

W dniach 01-02.06.2019 odbył się jubileuszowy XX MARATON BROWNING FEEDER EXTREME na Nieliszu.

Jak co roku nasze koło reprezentuje liczne grono uczestników. Również było tak i w tym roku.
Ogólnie w maratonie wystartowało 84 drużyny w tym dwie drużyny z Czech i jedna z Niemiec. Wśród uczestników byli tegoroczni zwyciężcy Gruntowych Mistrzostw Polski, Gruntowy Mistrz Polski, Gruntowy Mistrz świata oraz wielu znakomitych zawodników. Już po liście startowej można było stwierdzić, że zawody będą "mocne" i tak też było.
To jednak nie przeszkodziło aby Grzegorz Musiał zajął 6 miejsce indywidualnie oraz Sebastian Krawczyk - 15 miejsce indywidualnie, a dzięki 43 miejscu Dariusza Noworolnika ich drużyna Azoty Puławy - Musiał zajęła bardzo wysokie 5 miejsce !!!

Poniżej lista naszych drużyn oraz pełne wyniki indywidualne oraz drużynowe:

15 miejsce Centrum Wędkarskie Antek
- Michał Maciejewski - 49 miejsce
- Poniatowski Ireneusz - 56 miejsce
- Arkadiusz Gajos - 67 miejsce

19 miejsce Azoty Puławy - Fedeero
- Rafał Błażejczyk - 47 miejsce
- Andrzej Lewandowski - 48 miejsce
- Dariusz Seroka - 110 miejsce

45 miejsce Genlog Team Azoty Puławy
- Mirosław Kowalski - 95 miejsce
- Adrian Okrutny -  108 miejsce
- Michał Olszak - 192 miejsce

76 miejsce Azoty Puławy - Mączka
- Andrzej Mączka - 152 miejsce
- Waldemar Sikora - 236 miejsce
- Dariusz Prząda - 249 miejsce

W innych drużynach wystartowało dodatkowo dwóch naszych zawodników:
- Łukasz Pluta (drużyna Feeder Team Puławy Magryta) - 36 miejsce
- Jarosław Sosik (King Karp & Feeder Team) - 118 miejsce

Gratulujemy dobrych wyników w mocno obsadzonych  i czekamy już na kolejny maraton.

Załączniki:
Pobierz plik (xx_maraton__druzynowo.pdf)Drużynowo[ ]88 kB
Pobierz plik (xx_maraton__indywidualnie.pdf)Indywidualnie[ ]147 kB

Członkowie PZW Puławy Azoty uplasowali się na 9 miejscu !!

W dniach 24-26 maja nad Odrą w Szczecinie odbyły się Klubowe Gruntowe Mistrzostwa Polski 2019.

Zespół w składzie: Grzegorz Musiał (indywidualnie 17 miejsce), Sebastian Krawczyk (indywidualnie 24 miejsce) i Sławomir Stępniak (ind. 27 miejsce) wywalczyli 9 miejsce.
Zawody rozegrane zostały w trzech turach w klasyfikacji drużynowej.

Serdecznie gratulujemy zajętego miejsca i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Załączniki:
Pobierz plik (kmp_2019_feeder__24_26_maja_2019_r__all.pdf)Gruntowe Klubowe MP 2019 -wyniki[ ]1289 kB

W dniach 11.05 - 12.05 na Osadniku rozegrane zostały Feederowe Mistrzostwa Koła.
Rywalizacja rozgrywała się w dwóch turach. 
Na starcie stawiło się 24 zawodników walczących o miano Mistrza.
Zawody wygrał Andrzej Kosior.

 

miejsce nazwisko i imię  I tura  II tura  łączna waga  punkty
 1.  Andrzej Kosior
4 3 6235 7
 2. Dariusz Noworolnik 1 6 4445 7
 3. Sławomir Stępniak 6 2 6655 8
 4. Arkadiusz Gajos 1 8 8325 9
 5. Marek Woźniak 3 6 6240 9
 6. Sylwester Maślankiewicz 9 1 6035 10
 7.  Kowalski Mirosław 6 4 5810 10
8. Grzegorz Musiał 3 7 3615 10
9. Łukasz Misztak 2 9  6180 11
10. Michał Olszak 2 9 3010  11
11. Kamil Wydra 7 5 4830 12
12. Zdzisław Wójcicki 8 4 2440 12
13. Sebastian Krawczyk  6 7 4700 13
14. Mariusz Szczygieł 11 2 2895 13
15. Andrzej Mączka 10 3 2570 13
16. Dariusz Seroka 5 8 2390 13
17. Rafał Błażejczyk 13 1 3090 14
18. Łukasz Pluta 5  10 4795 15
19. Andrzej Lewandowski 4 11 4395 15
20. Adrian Okrutny 11 5 1535 16
21. Michał Maciejewski 8 12 1680 20
22. Grzegorz Ozga 10 10 845 20
23. Stanisław Mitura 9 11 670 20
24. Jarosław Mizak 12 11 180 23

W dniu 28.04.2019 na zbiorniku koła "Sazan" w Opolu Lubelskim odbyła się pierwsza tura Feederowego GP Okręgu Lubelskiego.
Mimo marnej pogody nasi zawodnicy ponownie zawalczyli i nie poddali się łatwo.
Turę wygrał Marek Woźniak , a drużyna IMG zajęła 2 miejsce w drużynówce.

Gratulujemy wyniku !!



Drużynowo :

2. miejsce - IMG Feeder Puławy
5. miejsce - Centrum Wędkarskie Antek
6. miejsce - Puławskie Sokoły
9. miejsce - Puławy Azoty II
10. miejsce - Sensas Feeder Team Puławy


INDYWIDUALNIE :

1. miejsce - Marek Woźniak - IMG Feeder Puławy
3. miejsce - Ireneusz Poniatowski - IMG Feeder Puławy
6. miejsce - Mariusz Szczygieł - Puławskie Sokoły
11. miejsce - Adrian Okrutny - Centrum Wędkarskie Antek
14. miejsce - Mirosław Kowalski - Puławy Azoty II
18. miejsce - Andrzej Lewandowski
19. miejsce - Arkadiusz Gajos - Centrum Wędkarskie Antek
21. miejsce - Sławonir Stępniak - Sensas Feeder Team Puławy
22. miejsce - Andrzej Mączka - Puławy Azoty II
23. miejsce - Dariusz Seroka - Puławskie Sokoły
29. miejsce - Sebastian Krawczyk - Sensas Feeder Team Puławy
33. miejsce - Sylwester Maślankiewicz -  INDYWIDUALNIE
35. miejsce - Dariusz Nowoworolnik - INDYWIDUALNIE
37. miejsce - Grzegorz Musiał - Sensas Feeder Team Puławy
39. miejsce - Michał Maciejewski - Centrum Wędkarskie Antek
40. miejsce - Andrzej Kosior - Puławskie Sokoły
47. miejsce - Grzegorz Czosnyka - IMG Feeder Puławy
48. miejsce - Michał Olszak - Puławy Azoty II

W niedzielę 24.03.2019 na Kanale Żerańskim odbyły się zawody z cyklu  Polandfishing Colmic Feeder Cup - Eliminacje Kanał Żerański.
Zawody wygrał kolega z naszego koła Arkadiusz Gajos.
Na starcie staneło 93 zawodników.
Oprócz zwycięzcy nasze koło reprezentowali Adrian Okrutny, Andrzej Lewandowski, Sylwester Maślankiewicz, Zdzisław Wójcicki oraz Andrzej Kosior.

Gratulujemy dobrego otwarcia

Dziś zakończyły sie zmagania w Ogólnopolskich zawodach gruntowych.
Startowało w nich 55 najlepszych zawodników w Polsce.
Nasz okręg w pełni reprezentowali koledzy z naszego koła. Nie zawiedli.
Grzesio Musiał zajął 7 miejsce, Arkadiusz Gajos 26 miejsce, Adrian Okrutny 28 miejsce, Sławomir Stępniak 29 miejsce, Jarek Sosik 42 miejsce.
Gratulujemy !!

42394569 1892343320849084 8483037533221945344 o42373613 1892389217511161 1070193038552203264 o42369894 1892389337511149 6027806357338456064 o42491510 1892389750844441 1843234864900341760 o

W nocy z soboty na niedzielę 04.08/05.08 roku na osadniku odbyły się nocne zawody towarzyskie.
Wystartowało 27 zawodników .

Największą rybę zawodów złowił kolega Adrian Okrutny - leszcz 3890.
Całe zawody wygrał Wydra Kamil - 19225 , drugi był Krawczyk Sebastian - 19070 a trzeci Dariusz Prządka - 12965

Wyniki  :

 
miejsce nazwisko i imię  punkty
1. Wydra Kamil
 19225
2. Krzawczyk Sebastian
 19070
3. Prządka Dariusz 12965
4. Lewandowski Andrzej
 12635
5. Okrutny Adrian
 8700
6. Bańka Henryk
6775
7. Sykut Jacek
6665
8. Kowalski Mirosław
5250
9. Dobosz Józef
5210
10. Musiał Grzegorz
4680
11. Kosior Andrzej
3400
12. Staniak Mariusz
3325
13. Woźniak Marek
3225
14. Iwon Artur
3100
15. Pluta Łukasz
3055
16. Olszak Michał
2130
17. Mizak Jarosław
1885
18. Grzesiowski Darek
1665
19. Borowska-Dobosz Teresa
1035
20. Wójcicki Zdzisław
0
20. Kisiel Bogusław
0
20. Ryszkowski Robert
0
20. Sikora Waldemar
0
20. Zalewski Jakub
0
20. Zalewski Janusz
0
20. Skrzypek Marcin 0

 

29.07.2018 na zalewie Zemobrzyckim odbyła sie I tura Feederowego GP Lubelszczyzny.
Oczywiście nie mogło tam nas zabraknąć :)

Po I turze jest bardzo dobrze i nasi są w czołówce drużynowo oraz indywidualnie.

Drużynowo :

Pulawy Azoty III - w składzie Adrian Okrutny, Mirosław Kowalski - I miejsce (5 pkt. sektorowych)
Puławy Azoty I - w składzie Sebastian Krawczyk, Grzegorz Musiał - II miejsce (7 pkt. sektorowych)
Puławy Azoty II - w składzie Arkadiusz Gajos, Mariusz szczygieł - VI miejsce (11 pkt. sektorowych)
Puławy Azoty V - w składzie Andrzej Kosior, Darek Seroka - IX miejsce (16 pkt. sektorowych)
Puławy Azoty IV - w składzie Andrzej Lewandowski, Rafał Błażejczyk - XIV miejsce (18 pkt. sektorowych)
Puławy Azoty VI - w składzie Sylwester Maślankiewicz, Sławek Stępniak - XV miejsce (18 pkt. sektorowych)
Puławy Azoty VII - w składzie Józef Dobosz, Teresa Borowska Dobosz - XXII miejsce (22,5 pkt. sektorowych)

Indywidualnie :

Sebastian Krawczyk - 1 miejsce
Ireneusz Poniatowski - 2 miejsce
Arkadiusz Gajos - 5 miejsce
Mirosław Kowalski - 8 miejsce
Adrian Okrutny - 9 miejsce
Andrzej Kosior - 12 miejsce
Andrzej Lewandowski - 15 miejsce
Grzegorz Musiał - 22 miejsce
Teresa Borowska Dobosz - 26 miejsce
Sylwester Maślankiewicz - 27 miejsce
Mariusz Szczygieł - 33 miejsce
Kamil Wydra - 34 miejsce
Sławomir Stępniak - 41 miejsce
Dariusz Seroka - 51 miejsce
Rafał Błażejczyk
- 53 miejsce
Jarosław Sosik - 57 miejsce
Józef Dobosz - 60 miejsce


Życzymy powodzenia w II TURZE

Kolejny sukces naszego zawodnika. Podczas IX "Pucharu Haczyka",
który odbył się 15.07.2018 na Zalewie Zemborzyckim Adrian Okrutny zajął 2 miejsce.

GRATULUJEMY


Pozostałe miejsca naszych zawodników:

- Sebastian Krawczyk - 8 miejsce
- Łacek Bogusław- 13 miejsce
- Ireneusz Poniatowski - 21 miejsce
- Sławomir Staroń - 26 miejsce
- Andrzej Lewandowski - 43 miejsce

dscn0341

 

W dniach 07/08 lipca 2018 roku na Osadniku odbyły się Nocne zawody o Puchar Starosty Puławskiego.
Na starcie stanęło 35 zawodnik,ów nie tylko z Puław, ale również silna ekipa z Radzynia Podlaskiego, Lubartowa i Kocka. Zawdy minęły w bardzo przyjacielskiej atmosferze.
W ciągu 15 godzin zmagań złowionych zostało 225 kg ryb, które jak zawsze bezpiecznie wróciły do wody.

Zawody wygrał kolega Waldemar Sikora z wynikiem18,345 kg,
drugi był Sebastian Krawczyk 18,060 kg , a trzeci Adrian Okrutny - 13,250 kg.
Największą rybę zawodów złowił Henryk Bańka- karp o wadze 11,970 kg.
Wszystkim wymienionym zostały wręczone puchary.
Natomiast wśród pozostałych zostały rozlosowane upominki z firmy Sonubaits ufundowane przez jednego ze sponsorów CarpCity.pl


Jeszcze raz dziękuje wszystkim startującym a przede wszystkim Staroście Puławskiemu za ufundowanie Pucharów, CarpCity.pl za bardzo fajne upominki, Centrum Wędkarskiemu " Antek" za poczęstunek oraz delikatesom Jędruś (Lewiatan) z Góry Puławskiej za podarowaną wodę.

Czytaj więcej: Nocne zawody o Puchar Starosty Puławskiego - Wyniki

20180618 114044

16.06 - 17.06 na Zalewie Zemborzyckim odbył się coroczny Maraton Leszczowy na którym nie mogło i nas zabraknąć.
Pojechaliśmy tam w liczbie 11 osób i jak co roku zajęliśmy czołowe miejsca.

1 miejsce Sebastian Krawczyk

2 miejsce Mirosław Kowalski
10 miejsce Andrzej Lewandowski
19 miejsce Michał Olszak
20 miejsce Andrzej Kosior
23 miejsce Kamil Wydra
25 miejsce Teresa Dobosz Borowska
35 miejsce Józek Dobosz
37 miejsce Mariusz Szczygieł
37 miejsce Rafał Błażejczyk
37 miejsce Dariusz Seroka

W dniach 15-17 czerwca 2018 w Sicina-Parzyce odbywały się Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Gruntowym (Feeder).
Nasz Okręg reprezentowały czworo zawodników z naszego koła.

Walczyli dzielnie i udało im w komplecie zakwalifikować na przyszłoroczne Mistrzostwa.

I tak:
30 miejsce - Grzegorz Musiał
34 miejsce - Arkadiusz Gajos
38 miejsce - Sławomir Stępniak
43 miejsce - Adrian Okrutny

Gratulujemy



Za nami XIX MARATON BROWNING FEEDER EXTREME.

Do rywalizacji przystąpiło 222 zawodników (74 ekip po 3 zawodników).
W trakcie 24 godzinnej rywalizacji złowiono łącznie 2,245 tony ryb.
W tym roku pogoda jak i ryby nie dopisały.

Drużyny z naszego koła dzielnie walczyły i jak zwykle uplasowały się w czołówce zawodów. 
Łączny wynik naszych drużyn to 224,495 kg złowionych ryb !!

Wyniki indywidualne naszych zawodników:

7 miejsce - Mirosław Kowalski - 33,100 kg
15 miejsce - Sebastian Krawczyk - 26,300 kg
18 miejsce - Andrzej Mączka - 25,060 kg
31 miejsce - Adrian Okrutny - 20,000 kg
39 miejsce - Andrzej Lewandowski - 18,600 kg
47 miejsce - Dariusz Prządka - 16,460 kg
56 miejsce - Rafał Błażejczyk - 14,805 kg
60 miejsce - Sylwester Maślankiewicz - 14,000 kg
71 miejsce - Grzegorz Musiał - 12,000 kg
84 miejsce - Waldemar Sikora - 10,790 kg
88 miejsce - Dariusz Seroka - 10,280 kg
92 miejsce - Michał Olszak - 9,700 kg
134 miejsce - Sławomir Stępniak - 5,400 kg
144 miejsce - Arkadiusz Gajos - 5,000 kg
164 miejsce - Dariusz Noworolnik - 3,000 kg


Wyniki Drużynowe:

7 miejsce - AZOTY PUŁAWY Okrutny (Michał Olszak, Adrian Okrutny, Mirosław Kowalski)
10 miejsce - Method Feeder Puławy (Andrzej Mączka, Waldemar Sikora, Dariusz Prządka)
16 miejsce - AZOTY PUŁAWY FEDERRO (Rafał Błażejczyk, Andrzej Lewandowski, Dariusz Seroka)
23 miejsce - AZOTY PUŁAWY Musiał (Grzegorz Musiał, Sebastian Krawczyk, Dariusz Noworolnik)
40 miejsce - AZOTY PUŁAWY Rekiny (Sławomir Stępniak, Sylwester Maślankiewicz, Arkadiusz Gajos)

W dniach 19/20.05.2018 na Zalewie Zemborzyckim odbyły sie Feederowe Mistrzostwa Okręgu.
Dzięki miejscom zajętym w poprzednim roku nasze koło mogło wystawić na te zawody aż 4 drużyny, które dzielnie walczyły.
Drużynowo wygrała AZOTY PUŁAWY w składzie Arkadiusz Gajos oraz Marek Woźniak.
- 4 miejsce Puławy Azoty II (Adrian Okrutny, Mirosław Kowalski)
- 5 miejsce Puławy Azoty I (Andrzej Lewandowski, Sebastian Krawczyk)
- 6 miejsce Puławy Azoty III (Grzegorz Musiał, Sławomir Stępniak)

Indywidualnie tytuł zostaje również u nas w kole i zdobył go ARKADIUSZ GAJOS.
Trzecie miejsce zdobył ADRIAN OKRUTNY
- 4 miejsce Marek Woźniak
- 7 miejsce Andrzej Lewandowski
- 8 miejsce Grzegorz Musiał
- 11 miejsce Mirosław Kowalski
- 13 miejsce Sebastian Krawczyk
- 19 miejsce Sławomir Stępniak

GRATULUJEMY

W dniach 12.05 - 13.05 na Zalawie Zemborzyckim rozegrane zostały Feederowe Mistrzostwa Koła.
Rywalizacja rozgrywała się w dwóch turach. 
Na starcie stawiło się 22 zawodników walczących o miano Mistrza.
Zawody wygrał SŁAWOMIR STĘPNIAK.

 

miejsce nazwisko i imię  I tura  II tura  łączna waga  punkty
 1.  Stępniak Sławomir  1  1 13710  2
 2.  Okrutny Adrian  1 3 10770  4
 3.  Gaj Arkadiusz  4  1 12895  5
 4.  Krawczyk Sebastian  3  2 8515 5
 5.  Musiał Grzegorz  3  3  10435  6
 6.  Noworolnik Dariusz  4  2 6195  6
 7.  Kowalski Mirosław  2  5 8365  7
8. Szczygieł Mariusz  2  6 7640  8
9. Lewandowski Andrzej  5  4  9525  9
10. Woźniak Marek  7  5 5810  12
11. Kosior Andrzej  5  8 1910  13
12. Maślankiewicz Sylwester  7  7  3030  14
13. Lewandowski Patryk  6  9  1295  15
14. Wójcicki Zdzisław  12  4  3140  16
15. Seroka Dariusz  8  9  2770  17
16. Dobsz Józek  10  7  1830  17
17. Poniatowski Ireneusz  6  12  2485  18
18. Majewski Piotr  9  10 440  19
19. Dobosz Teresa  12  8 300  20
20. Czosnyka Grzegorz  8  12 265  20
21. Błażejczyk Rafał  12 12 0  24
22. Gdesz Paweł  12  12 0  24

W niedzielę 22.10.2017 roku na osadniku odbyły się Towarzyskie zawody wedkarskie.
Wystartowało 29 zawodników .


Niestety pogoda jak i ryby nie "rozpieszczały" tego dnia.
Największą rybę zawodów złowił kolega Niewiadomski Krystian - karp 13,200.

Całe zawody wygrał Niewiadomski Krystian - 17410 , drugi był Serewiś Grzegorz - 5890 a trzeci Andrzej Mączka - 5150

Wyniki  :

 
miejsce nazwisko i imię  punkty
1. Niewiadomski Krystian
 17410
2. Serewiś Grzegorz
 5890
3. Mączka Andrzej 5150
4. Kowalski Marek
 3630
5. Wydra Kamil
 3620
6. Musiał Grzegorz
3530
7. Karpiński Andrzej
3400
8. Sermanowicz Paweł
2820
9. Lewandowski Andrzej
1730
10. Kowalski Mirosław
1570
11. Jóźwik Zbigniew
1470
12. Duda Zbyszek
1320
13. Majewski Piotr
910
14. Ozga Grzegorz
690
15. Sobieszek Wojciech
310
16. Jóźwik Piotr
0
16. Seroka Dariusz 0
16. Okrutny Adrian 0
16. Kosior Andrzej 0
16. Skrzypek Marcin 0
16. Stępniak Sławomir 0
16. Maciejewski Wojciech 0
16. Kostrzewa Krzysztof 0
16. Piluś Grzegorz 0
16. Olszak Michał 0
16. Witek Sławomir 0
16. Szczepaniuk Marek 0
16. Szczepaniuk Jakub 0

 

puch

Za nami Nocne zawody towarzyskie w dowolnej metodzie, które odbyły się w dn. 08-09.07.2017 roku na Osadniku. 
Na starcie pojawiło się 25 zawodników. Pogoda dopisywała choć chwilę popadało jak wszędzie. 
Zawody wygrał kolega Przemek Gibuła który uzyskał 20380 pkt.
Bardzo ciekawym wynikiem może pochwalić się kolega Kamil Wydra, który przez całe zawody złowił min. 9,2 kg samej uklei. Pełen szacun dla niego za cierpliwość i wytrwałość, gdyż po zakończeniu zawodów nie było widać nawet "grama" zmęczenia.

Pełne wyniki:

miejsce Imię i Nazwisko waga ryb
1. Przemek Gibuła 20380
2. Kamil Wydra 17980
3. Sebastian Krawczyk 14440
4. Dariusz Seroka 8040
5. Michał Misztak 7680
6. Adrian Okrutny 6520
7. Grzegorz Musiał 6300
8. Rafał Błażejczyk 6260
9. Mirek Kowalski 6040
10. Marcin Zawadzki 5930
11. Zdzisław Wójcicki 5260
12. Andrzej Lewandowski 4540
13. Jarosław Sosik 4040
14. Michał Olszak 3960
15. Jarek Mizak 3400
16. Monika Skrzypek 2755
17. Krzysztof Olszak 2740
18. Cezary Maciąg 520
19. Patryk Szeląg 0
19. Kuba Łyszcz 0
19. Kamil Kamiński 0
19. Marcin Staniak 0
19. Marcin Skrzypek 0
19. Piotr Majewski 0
19. Karol Kozak 0

14

Za nami XVIII MARATON BROWNING FEEDER EXTREME.
Do rywalizacji przystąpiło 255 zawodników (85 ekip po 3 zawodników).
W trakcie 24 godzinnej rywalizacji złowiono łącznie ponad 4 tony ryb. W tym roku poprzeczka została wysoko postawiona i aby znaleźć się na pudle trzeba było dużo złowić.
Tegoroczny Maraton został zdominowany przez zawodników z naszego koła. Zarówno indywidualnie jak i drużynowo !! W pierwszej 10 w klasyfikacji indywidualnej znalazło się 6 zawodników , natomiast w drużynowej - 3 drużyny !!
Wygrał SŁAWOMIR STĘPNIAK !!
Łączny wynik naszych drużyn to 646,195 kg złowionych ryb !!

Wyniki indywidualne naszych zawodników:

1 miejsce - Sławomir Stępniak - 111,560 kg
2 miejsce - Sebastian Krawczyk - 90,365 kg
4 miejsce - Sylwester Maślankiewicz - 73,620 kg
7 miejsce - Arkadiusz Gajos - 64,520 kg
8 miejsce - Adrian Okrutny - 60,210 kg
9 miejsce - Grzegorz Musiał - 59,380 kg
14 miejsce - Andrzej Lewandowski - 55,060 kg
36 miejscer - Mirosław Kowalski - 33,775 kg
39 miejsce - Dariusz Noworolnik - 32,490 kg
70 miejsce - Rafał Błażejczyk - 21,870 kg
73 miejsce - Dariusz Seroka - 21,700 kg
75 miejsce - Michał Olszak - 21,645 kg


Wyniki Drużynowe:

1 miejsce - AZOTY PUŁAWY REKINY (Sławomir Stępniak, Sylwester Maślankiewicz, Arkadiusz Gajos)
3 miejsce - AZOTY PUŁAWY - MUSIAŁ (Grzegorz Musiał, Sebastian Krawczyk, Dariusz Noworolnik)
9 miejsce - AOTY PUŁAWY 2 (Michał Olszak, Adrian Okrutny, Mirosław Kowalski)
12 miejsce - AZOTY PUŁAWY FEDERRO (Rafał Błażejczyk, Andrzej Lewandowski, Dariusz Seroka)

Czytaj więcej: XVIII Maraton w Nieliszu - ZDOBYTY

Mimo że nie udało się obronić bardzo dobrych wyników z I Tury Mistrzostw Polski w Feederze nasi reprezentanci wracają w dobrych humorach.
Były to historyczne, bo pierwsze MP na których wystartowało aż 6 naszych członków, którzy reprezentowali Okręg Lubelski.
Oto miejsca które zajęli w klasyfikacji generalnej:


- Grzegorz Musiał - miejsce 11

- Jarosław Sosik - miejsce 16 oraz puchar za największą rybę
- Sławomir Stępniak - 21 miejsce
- Sylwester Maślankiewicz - 32 miejsce
- Sebastian Krawczyk - 43 miejsce
- Andrzej Lewandowski - 60 miejsce

W klasyfikacji drużynowej nasi zajęli odpowiednio 9 miejsce, 10 miejsce oraz 16 miejsce.


Jeszcze raz gratulujemy wyników !!


pełne wyniki

 20170326 184048

W dniach 25/26.03.2017 r. na Osadniku odbyły się Mistrzostwa Okręgu w dyscyplinie federowej.
Nasi zawodnicy okazali się mało gościnni i zdominowali zawody.

Mistrzem Okręgu został SEBASTIAN KRAWCZYK !!

Miejsca zajęte przez naszych :

Czytaj więcej: Mamy MISTRZA OKRĘGU !!

14975833 956613117777147 64666706 o

6.11.2016 na osadniku odbyły się drużynowe zawody o Puchar Sponsorów i Koła.
Mimo padającego deszczu zawodnicy się nie poddali i walczyli do końca.
Na starcie stanęło 11 drużyn dwuosobowych.

Zawody wygrała drużyna Mirosław Kowalski i Michał Olszak
zaś największą rybę zawodów złowił kolega Tarłowski Krzysztof - leszcz - 3170

Czytaj więcej: Puchar Sponsorów i Koła Azoty - wyniki




W zawodach wystartowało 25 zawodników. Większość była z Puław ale startowali również zawodnicy z Kocka.
Łącznie złowiono 95,175 kg ryb.

W tym roku Mistrzem Osadnika został Michał Olszak, który złowił 17,465 kg,
drugi był Sebastian Krawczyk z wynikiem 12,090 kg a trzeci Adrian Okrutny z wynikiem 9,270.
Największą rybę zawodów złowił kolega Grzegorz Ozga - leszcz 3800

Pogoda nie rozpieszczała ale wszystkim humory dopisywały.

Czytaj więcej: Wyniki II Jesiennych otwartych federowych Mistrzostw Osadnika

Dziś zakończył się XVII Maraton Browning Feeder Extreme na Nieliszu. Spośród 74 drużyn startujących (trzyosobowe składy) 5 drużyn było z naszego koła i złowiły łącznie 272,210 kg (tj. 1/10 ogólnie złowionych ryb na zawodach). Jak co roku nasze drużyny są w czołówce!! Cztery uplasowały w pierwszej 20!! Wyniki wszystkich drużyn z naszego koła poniżej:

Czytaj więcej: XVII Maraton Browning Feeder Extreme

 

 Wyniki Federowego i Spławikowego Pucharu Prezesa 2016.  

 

24.04.2016 - Osadnik

 miejsce Imię i nazwisko Waga ryb
1. Sylwek Maślankiewicz 30480
2. Darek Noworolnik 19590
3. Arek Gajos 16790
4. Krzysztof Tarłowski 14565
5. Michał Olszak 14040
6. Grzegorz Serewiś 10810
7. Andrzej Lewandowski 9520
8. Rafał Błażejczyk 8080
9. Sławek Stępniak 7630
10. Andrzej Kosior 6770
11. Mirek Kowalski 6300
12. Sebastian Krawczyk 5470
13. Krzysiek Kulik 5350
14. Heniek Bańka 4850
15. Grzegorz Musiał 4790
16. Darek Skowyra 4180
17. Krzysiek Wojtaś 3220
18. Adrian Okrutny 1930
19. Jarek Mizak 1500
20. Krzysiek Olszak 1480
21. Józek Dobosz 560
22. Zdzisław Wójcicki 470
23. Jarek Sosik 380
24. Maciek Reszka 100
25. Piotr Majewski 0
25. Kuba Siestrzykowski 0
25. Krzysiek Chołody 0

 

 

 Wyniki
Jesiennych OTWARTYCH Federowych Mistrzostw Osadnika  - 25.10.2015

 

 miejsce Imię i nazwisko Waga ryb
1. Grzegorz Musiał 8390
2. Sławomir Stępniak 4065
3. Sebastian Krawczyk 3965
4. Dariusz Noworolnik 3560
5. Mirosław Szymanek 940
6. Jarosław Sosik 810
7. Mitura Tomasz 670
8. Adrian Okrutny 565
9. Kawka Emil 330
10. Jarosław Kowalczyk 180
11. Mirosław Kowalski 150
12. Andrzej Kosior 100
13. Michał Olszak 90
14. Zdzisław Wójcicki 0
14. Jakub Siestrzykowski 0
14. Daniel Jurkiewicz 0
14. Jerzy Terlecki 0
14. Zbigniew Jóźwik 0
14. Sławomir Witek 0
14. Sylwester Maślankiewicz 0
14. Kamil Wydra 0

 

 

 

 Wyniki Nocnych Zawodów Towarzyskich - 18/19.07.2015 2015.  

 

 

 miejsce Imię i nazwisko Waga ryb
1. Grzegorz Musiał 15800
2. Sylwester Maślankiewicz 12960
3. Krzysztof Kulik 12320
4. Dariusz Noworolnik 7500
5. Krzysztof Tarłowski 7170
6. Arkadiusz Gajos 7130
7. Sławomir Stępniak 6880
8. Adrian Okrutny 5990
9. Andrzej Kosior 3280
10. Kamil Wydra 3210
11. Marcin Zawadzki 3200
12. Jan Wójtowicz 3100
13. Andrzej Lewandowski 2730
14. Rafał Błażejczyk 2650
15. Józef Dobosz 2550
16. Zdzisław Wójcicki 2430
17. Mirosław Kowalski 2240
18. Kamil Borowski 540
19. Bartek Zadura 300
20. Michał Olszak 260
21. Cezary Maciąg 90
22. Sebastian Krawczyk 0
22. Grzegorz Stawecki 0
22. Krzysztof Olszak 0
22. Andrzej Kuciak 0
22. Majewski Piotr 0
22. Jarosław Sosik 0
22. Kamil Wiśniosz 0
22. Grzegorz Serewiś 0
22. Filip Filipowski 0
22. Maciek Reszka 0
22. Darek Grzesiowski 0
22. Bogdan Szczerbetka 0
22. Piotr Maruszak 0
22. Grzegorz Kapica 0
22. Kamiński Kamil 0
22. Daniel Paprota 0
22. Artur Iwon 0
22. Monika Skrzypek 0
22. Łukasz Skrzypek 0
22. Marcin Skrzypek 0
22. Maciej Pracz 0
22. Michał Maciejewski 0
22. Jacek Sykut 0
22. Henryk Bańka 0

 

 

W dniach 30/31.05.2015 nad Zalewem Zemborzyckim odbył sie X Maraton Leszczowy. Reprezentacja naszego koła stawiła się jak zwykle w licznej grupie, gdyż na 67 startujących bylo nas 18. Nie było innej możliwości abyśmy nie uplasowali się w czołówce indywidualnie, a drużynowo (nieoficjalne wyniki bo postanowiłem zrobić zestawienie) BYLIŚMY NIE DO POKONANIA.  
Reprezentanci naszego koła złowili 100,43 kg leszcza.

Łącznie wszyscy startujący złowili tylko 357,69 kg leszcza. Jak widać po wyniku ryby nie chciały "współpracować" z nami.

 

!!! GRATULUJEMY !!!
 

Miejsca które zajęli członkowie naszego koła : 

3. Stępniak Sławomir - 14730 g

7. Kowalski Mirosław - 11810 g

12. Kosior Andrzej - 9010 g

13. Okrutny Adrian - 8560 g

15. Krawczyk Sebastian - 8400 g

16. Borowski Kamil - 8340 g

25. Gajos Arkadiusz - 6050 g

26. Olszak Michał - 5870 g

31. Lewandowski Andrzej - 5220 g

33. Maślankiewicz Sylwester - 4850 g

35. Tarłowski Krzysztof - 4620 g

36. Wójcicki Zdzisław - 4500 g

43. Błażejczyk Rafał - 3090 g

51. Noworolnik Dariusz - 1790 g

52. Olszak Krzysztof - 1760 g

55. Stawecki Grzegorz - 1220 g

59. Dobosz Józef - 610 g

64. Majewski Piotr - 0 g

 

 

 

Nieoficjalna tabela drużynowa:

 

miejsce Drużyna wynik [kg]
1. Puławy Azoty 100,430
2. Amur Radzyń 54,445
3. Biała Podlaska 36,360
4. Puławy Miasto 22,635
5. Kock 20,750
6. Radzyń Podlaski 19,200
7. Kraśnik Miasto 17,410
8. Sandomierz 14,350
9. Politechnika 13,450
10. Firlej 12,350
11. Urzędów 11,670
12. Mpk Lublin 8,080
13. Haczyk 7,340
14. Leszcz w Kocku 6,870
15. Trawniki 5,450
16. Kolejarz 5,170
17. Elektrostal 1,020
18. Bystrzyca 0,710
19. Sensas Lublin 0
20. Kurów 0

 

 

 

12.04.2015 r. na Osadniku odbyły się zawody o Puchar Prezesa Koła PZW Puławy "Azoty" w metodach gruntowej (feeder) oraz spławikowej.
Dopisali zarówno zarówno zawodnicy (31 startujacych) jak i pogoda.
W metodach gruntowych zwyciężył
Sebastian Krawczyk, który obronił zeszłoroczny puchar, natomiast w spławiku Sławomir Staroń.

Wszyscy zawodnicy złapali łącznie 47,8 kg ryb i jak na kwiecień nie jest to zły wynik.

Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo, a Zwyciężcom Gratulujemy !!

 

Wyniki oraz galeria z zawodów  poniżej:

 

Czytaj więcej: Wyniki Puchar Prezesa Koła Puławy "Azoty" - Osadnik 12.04.2015

W dniach 21/22.06.2014 nad Zalewem Zemborzyckim odbył sie IX Maraton Leszczowy. Reprezentacja naszego koła stawiła się w licznej grupie, gdyż na 86 startujących bylo nas aż 19 czyli prawie 22% ogółu uczestników. Nie było innej mozliwości abysmy nie uplasowali się w czołówce.  Dwa pierwsze miejsca zajeli nasi koledzy !!! Reprezentanci naszego koła złowili łącznie 140,650 kg leszcza

dsc 1208

!!! GRATULUJEMY !!!

 

Czytaj więcej: Nasi rządzą podczas IX Maratonu Leszczowego