Od 2020 r. podczas trwania zawodów Osadnik będzie wyłączony dla innych wędkujących.

TELEFON DO SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ 790 602 789

UWAGA !! (dla przypomnienia)
Na teren "Osadnika" wchodzimy TYLKO od strony działek oraz pompowni.

Wejście inną stroną powodować będzie odebranie pozwolenia.

UWAGA
Przyjmowanie składek w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień wrzesień
TYLKO na osadniku
 
piatek - od 15:45 do 17:00

zakaz

W lipcu, sierpniu okres ochronny mają m.in. następujące ryby:

 brak

Brak wydarzeń

W dniach 06/07.07.2019 roku na Osadniku rozegrane zostały II Nocne zawody o Puchar Starosty Puławskiego.
Rywalizacja rozgrywała się w jednej 18 godzinnej turze w bardzo przyjacielskiej atmosferze, w której złowiono łącznie 261 kg ryb, które jak zwykle bezpiecznie po zważeniu wróciły do wody.
Na starcie stawiło się 54 zawodników.
Zawody wygrał Badeński Sebastian z wynikiem 27,185 kg.
Drugie miejsce zajął kolega Kamil Wydra z wynikiem 19,865 kg, a trzecie Skowroński Krzysztof - 12,145 kg.
Jeszcze raz dziękuje wszystkim startującym a przede wszystkim Staroście Puławskiemu , Centrum Wędkarskiemu "Antek", Sklepowi Wędkarskiemu "Fish Life", firmie "Daget", Stynka za ufundowanie bardzo fajnych nagród oraz upominków oraz delikatesom Jędruś (Lewiatan) z Góry Puławskiej za podarowaną wodę.

Pełne wyniki z zawodów poniżej

 

miejsce nazwisko i imię  Waga ryb
punkty
 1. Badeński Sebastian
27185 1
 2. Wydra Kamil 19865 1
 3. Skowroński Krzysztof 12145 1
 4. Gdula Tomasz 11300 1
 5. Kisiel Bogusław 15840 2
 6. Niewiadomski Krystian 12440 2
 7. Dąbrowski Marek 8720 2
8. Wnuk Mariusz 6175 2
9. Tarłowski Krzysztof 14580 3
10. Jóźwik Zbigniew 9010 3
11. Woźniak Marek 7210 3
12. Pluta Łukasz 5865 3
13. Kuciak Andrzej 13680 4
14. Sobczuk Wiesław 8315 4
15. Krawczyk Sebastian 5690 4
16. Musiał Grzegorz 4920 4
17.  Kowalski Mirosław 9065  5
18.  Kowalski Marek  6300  5
19.  Lewandowski Andrzej  4470  5
20.  Rodzoch Maciej  3795  5
21.  Pilus Grzegorz  8650  6
22.  Seroka Dariusz  5065  6
23.  Jóźwik Piotr  2355  6
24.  Olszak Michał  2080  6
25.  Sobieszek Krzysztof  8270  7
26.  Magryta Jarosław  4325  7
27.  Szewczuk Marian  2280  7
28.  Mokrzycki Dominik  1150  7
29.  Kosior Andrzej  7050  8
30.  Mizak Jarosław  1955  8
31.  Ozga Grzegorz  520  8
32.  Jakubowski Marcin  4550  9
33.  Berej Grzegorz  1070  9
34.  Bernat Anna  2800  10
35.  Dudik Łukasz  475  10
36.  Szczepaniuk Marek  0  10,5
36.  Noworolnik Dariusz  0 10,5
 36.  Prząda Dariusz  0  10,5
 36.  Kosmala Jarosław  0  10,5
 36.  Pawlak Krzysztof  0  10,5
 36.  Antoniak Kuba  0  10,5
42.  Bańska Henryk  1300 11
 43.  Sobieszek Robert  0 11,5
 43.  Wojtas Krzysztof  0  11,5
 43.  Okrutny Adrian  0  11,5
 43.  Kutera JAkub  0  11,5
 43.  Wójcicki Zdzisław  0  11,5
 43.  Sykut Tomasz  0  11,5
49.  MAzurek Michał    12
 49.  Zawadzki Marcin    12
 49.  Sikora Waldemar    12
 52.  Maciejewski Michał    13
 52.  Wydra Paweł    13
 52.  Sykut Jacek    13