Od 2020 r. podczas trwania zawodów Osadnik będzie wyłączony dla innych wędkujących.

TELEFON DO SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ 790 602 789

UWAGA !! (dla przypomnienia)
Na teren "Osadnika" wchodzimy TYLKO od strony działek oraz pompowni.

Wejście inną stroną powodować będzie odebranie pozwolenia.

UWAGA
Przyjmowanie składek TYLKO na osadniku
 poniedziałek- od 15:45 do 17:00
 środa - od 15:45 do 17:00
piatek - od 15:45 do 17:00

zakaz

W maju okres ochronny mają m.in. następujące ryby:

głowacica, lipień, certa, sum, sandacz, świnka (do 15 maja)

 

Wyniki Spiningowego GP Klubu WKS "Azoty" Puławy 2014

 

{tab=I Tura}

11.05.2014 - rzeka Wieprz w Jeziorzanach 

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1 Sławomir Pykacz 898 3138  10  I  10
2  Robert Pałka  261 0  2  II  9
3 Karol Majek 106 0  1  III  8
4  Łukasz Domański  100 0  1  IV  7
5  Darek Kuba  86 0  1  V  6
6  Krzysztof Skawiński  - 0  -  -  0
7  Krzysztof Chołdy  - 0  - -  0
8  Krzysztof Kamela  - 0  - -  0
9 Leszek Grykałowski  - 0  -  -  0
10  Andrzej Piekarski  - 0  - -  0
11  Waldemar Wiórko  - 0  -  -  0
12 Michał Bławat  - 0  - -  0
13 Cezary Maciąg   0   - 0

 

{tab=II Tura}

15.06.2014 - rzeka Wisła w Janowcu

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1 Karol Majek 985 0  3  I  10
2  Sławomir Pykacz  398 0  2  II  9
3 Waldemar Wiórko 345 0  3  III  8
4  Cezary Maciąg  238 0  1  IV  7
5  Darek Kuba  108 0  1  V  6
6  Łukasz Domański 90 0  1  VI  5
7  Krzysztof Chołdy  - 0  - -  0
8 Robert Pałka  - 0  - -  0
9 Tomasz Solecki  - 0  -  -  0

 

 

 {tab=III Tura}

27.07.2014 - rzeka Wisła i Łachy w Stężycy

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1 Waldemar Wiórko 970 - 3  I 10
2 Sławomir Pykacz  876 - 9  II 9
3 Karol Majek  273 - 2  III 8
4 Krzysztof Kamela  98 - 1 IV 7
5 Cezary Maciąg  94 - 1 V 6
6  Krzysztof Skawiński  70 - 1 VI 5
7 Robert Pałka  - -  - VII  0
8  Darek Kuba  - -  - VII  0
9 Łukasz Domański  - -  - VII  0
10 Michał Bałwat  - -  - VII  0

 

 

{tab=IV Tura}

14.09.2014 - rzeka Bug w Różance

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1 Robert Pałka 1614 - 1  I 10
2 Sławomir Pykacz  1541 - 5  II 9
3 Krzysztof Chołody  1217 - 2  III 8
4 Karol Majek 663 - 6 IV 7
5 Cezary Maciąg 458 - 5 V 6
6  Łukasz Domański  302 - 2 VI 5
7 Waldemar Wiórko  - -  - -  0

 

 

 

 {tab=V Tura}

05.10.2014 - rzeka Bug w Uchańce

LP Imię i Nazwisko Waga Ilość Ryb Miejsce Punkty 
1 Tomasz Solecki 1520 - 1  I 10
2 Krzysztof Skawiński  882 - 1  II 9
3 Robert Pałka  333 - 4  III 8
4 Waldemar Wiórko  330 - 4 IV 7
5 Cezary Maciąg  186 - 2 V 6
6  Karol Majek  173 - 2 VI 5
7 Krzysztof Kamela 153 - 2 VII 4
8  Sławomir Pykacz  83 - 1 VIII 3
9 Dariusz Kuba  72 - 1 IX 2
10 Łukasz Domański  - -  - X  0
11 Ireneusz Rybicki - - - X 0
12 Andrzej Piekarski - - - X 0