Od 2020 r. podczas trwania zawodów Osadnik będzie wyłączony dla innych wędkujących.

TELEFON DO SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ 790 602 789

UWAGA !! (dla przypomnienia)
Na teren "Osadnika" wchodzimy TYLKO od strony działek oraz pompowni.

Wejście inną stroną powodować będzie odebranie pozwolenia.

UWAGA
Przyjmowanie składek w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień wrzesień
TYLKO na osadniku
 
piatek - od 15:45 do 17:00

zakaz

W lipcu, sierpniu okres ochronny mają m.in. następujące ryby:

 brak

Brak wydarzeń

 

 Wyniki Spiningowego Grand Prix klubu WKS "Azoty" 2015 

 

{tab=I Tura}

19.04.2015 - Jeziorzany rzeka Wieprz

 miejsce Imię i nazwisko Waga ryb Ilość ryb Punkty
1. Krzysztof Skawiński 570 - 4 10
2. Sławomir Pykacz 540 - 5 9
3. Dariusz Jankowski 400 - 2 8
4. Karol Majek 350 - 3 7
5. Tomasz Solecki 230 - 1 6
6. Sylwester Wojewoda 160 - 1 5
7. Cezary Maciąg 130 - 1 4
8. Waldemar Wiórko 120 - 1 3
9. Łukasz Domański - - - 0

 

{tab=II Tura}

13/14.06.2015 - Wieprz i Tyśmienica / rzeka Wisła

 miejsce Imię i nazwisko Ilość ryb Punkty
1. Mariusz Śmich 5 10
2. Waldemar Wiórko 2 9
3. Krzysztof Skawiński 3 8
4. Łukasz Domański 1 7
5. Karol Majek 3 6
6. Piotr Śmich 1 5
7. Marcin Zawadzki 4 4
8. Sławomir Pykacz 3 3
9. Cezary Maciąg 4 2
10. Ireneusz Rybicki 1 1
11. Dariusz Jankowski 0 0
11. Sylwester Wojewoda 0 0
11. Dariusz Kuba 0 0
11. Krzysztof Chołody 0 0

 

 

{tab=III Tura}

26.07.2015 - rzeka Wisła i Łachy w Stężycy

 miejsce Imię i nazwisko Waga ryb Punkty
1. Marcin Zawadzki 1880 10
2. Mariusz Śmich 1331 9
3. Cezary Maciąg 1113 8
4. Sławomir Pykacz 576 7
5. Karol Majek 544 6
6. Robert Pałka 387 5
7. Krzysztof Skawiński 285 4
8. Waldemar Wiórko 0 0

 

 

{tab=IV Tura}

30.08.2015 - rzeka BUG w Orchówku

 miejsce Imię i nazwisko Waga ryb Punkty
1. Dariusz Kuba 1400 10
2. Krzysztof Skawiński 1050 9
3. Waldemar Wiórko 800 8
4. Mariusz Śmich 480 7
5. Marcin Zawadzki 130 6
6. Krzysztof Kamela 110 5
7. Cezary Maciąg 0 0
8. Sławomir Pykacz 0 0
9. Karol Majek 0 0
10. Piotr Śmich 0 0
11. Krzysztof Chołody 0 0

 

 

 

{tab=V Tura}

18.10.2015 - rzeka Wisła , jezioro Rogóźno

 miejsce Imię i nazwisko Waga ryb Punkty
1. Łukasz Domański 1140 10
2. Sławomir Pykacz 643 (4 ryby) 9
3. Krzysztof Chołody 924 (6 ryb) 8
4. Krzysztof Skawiński 196 7
5. Marcin Zawadzki 230 6
6. Piotr Śmich 87 5
7. Mariusz Śmich 90 4
8. Cezary Maciąg 75 3
9. Waldemar Wiórko 72 2
10. Dariusz Kuba 0 0
11. Sylwester Wojewoda 0 0
12. Dariusz Jankowski 0 0
13. Krzysztof Kamela 0 0
14. Tomasz Solecki 0 0
15. Karol Majek 0 0

 

 

 

{tab=VI Tura}

25.10.2015 - rzeka Wieprz i Tysmienica

 miejsce

Imię i nazwisko Waga ryb Punkty
1. Karol Majek 1176 10
2. Robert Pałka 251 9
3. Sławomir Pykacz 213 8
4. Krzysztof Skawiński 121 7
5. Waldemar Wiórko 0 0
6. Cezary Maciąg 0 0
7. Piotr Śmich 0 0